הושלמו ההכנות לפתיחת מרכז הספורט החדש בצמח השדה "מדבריא בוטיק"

אגף הספורט במתנ"ס מעלה אדומים מתכנן לפתוח מיד אחרי הפסח מרכז ספורט בסטודיו החדש באולם הספורט צמח השדה הממלכתי. בתכנית: אימונים לקבוצות קטנות, ספורט טיפולי, שיקומי וייחודי לאוכלוסיות מיוחדות. מחזיק תיק הספורט דודו מתתיהו מוסר: "יש לציבור למה לחכות".

אגף הספורט במתנ"ס שקד בתקופה האחרונה על הכשרת סטודיו חדש שמיועד לפעילות ספורטיבית במתחם אולם צמח השדה הממלכתי שברחוב העירית וכבר אחרי החגיתחילו לפעול חוגי כושר בקבוצות קטנות.

לאורך השנים פעלה במקום כיתת מחשבים של ביה"ס צמח השדה הממלכתי שהתכנסה בשנה האחרונה לתוך מבנה ביה"ס. עתה הוחלט לשנות את ייעודו של המקום ולהפוך אותו לסטודיו לפעילויות ספורט ייחודיות בהובלת אגף הספורט במתנ"ס.

עיריית מעלה אדומים נרתמה ותקצבה את שיפוץ המתחם והכשירה אותו בצורה מיטבית לטובת פעילות ספורט איכותית. אגף הספורט העירוני במתנ"ס היה שותף לתכנון ולאחרונה הושלמו בהצלחה העבודות במקום.

באגף סיימו כעת את שלב תכנון הפעילות. כאשר יפתחו פעילויות ייחודיות שטרם קיימות בעיר. אימוני ספורט לקבוצות קטנות – פילאטיס, TRX, אימונים משולבים, ספורט טיפולי, ספורט שיקומי וכן נשקלים עוד רעיונות ואפשרויות.

מנהל אגף הספורט חיים לוי מוביל את מאמצי ההקמה והתכנון ומסייעים בעדו רכז הספורט ליאור מזור ומנהלת סטודיו "מדבריא" שרית אקסלרוד כהן. החברים כבר נפגשו עם מספר מדריכים ומטפליםשיפעלו במרכז החדש

מחזיק תיק הספורט דודו מתתיהו מסר: "אני מאוד שמח על ההחלטה לשנות את ייעודו של המקום לכיוון ספורטיבי. תושבי שכונת צמח השדה יוכלו ליהנות מפעילות ספורטיבית ייחודית קרוב לבית וגם כלל תושבי העיר יזכו למגוון פעילויות שעדיין לא נחשף אליהן. אני רוצה לפרגן לעירייה על עבודות השיפוץ המהירות, לשמוליק חנוך מנהל המתנ"ס ולכל צוות אגף הספורט שעובד קשה כדי להרחיב ולשדרג את פעילויות הספורט בעיר".

מנהל אגף הספורט חיים לוי מוביל את הפרויקט: "אגף הספורט העירוני במתנ"ס תמיד נרתם לכל אתגר. גם הפעם אנחנו נעמיד לרשות הציבור שירות איכותי. אנחנו מאוד שמחים להרחיב את הפעילות שלנו בצמח השדה, אני חושב שזו שכונה ששווה להשקיע בה ותהיה הענות מרבית לפעילויות שיוצעו".

שרית אקסלרוד כהן סיכמה: "כל פרויקט חדש מביא איתו הרבה התרגשות.אין לי ספק שבסופו של דבר שהמרכז החדש מקיף עם תכנית שתיתן מענה שוטף וגם או בעיקר מענה לצרכים ייחודיים שיש בעיר. אנחנו כבר ביישורת האחרונה של ומייד אחרי החג תוכלו להתחיל להתאמן אצלנו."

כבר ניתן להרשם לסטודיו החדש, חוג שני ב30% הנחה.