הפרש שיא בשדרות

קבוצת הבוגרים בכדורסל יצאה למשחק חוץ בשדרות וחזרה עם ניצחון יפה בפער של 44 נקודות! המצטיין במשחק עידו חליפה.

מעלה אדומים יצאה למשחק חוץ מול נועלת הטבלה מכבי שדרות במטרה להמשיך עם המומנטום מהניצחון החשוב בנחל שורק שבוע שעבר. מעלה אדומים פתחה את המשחק מצוין בעזרת יונתן שטרקמן ואדר בן עליזה ששלט מתחת לסלים. פסק זמן מקומי לא עצר את מעלה שרצו ליתרון 18-0 לאחר שבע דקות! שדרות סוף סוף עלתה על הלוח שתי דקות לסוף הרבע אך עידו חליפה המשיך גם הוא לצלוף מחוץ לקשת ובסוף הרבע הראשון 26-7 למעלה אדומים. המומנטום המשיך אל תוך הרבע השני עם השחקנים המחליפים שהמשיכו להריץ קדימה את האורחים ליתרון עצום במחצית 50-21. מכאן היה גארבג' טיים ארוך כשכל השחקנים שותפים לחגיגה כולל שחקני הנוער רוי ג'וסלה ונדב תורג'מן שעלו לדקות משמעותיות והחזירו בתפוקה יפה ומשחק לחימה.

בסיום 89-45 שמחזק את מעלה אדומים במקום השלישי.

קלעו למעלה אדומים: עידו חליפה - 17 נק', אדר בן עליזה ואלחי מנצבך 14 נק' כ"א, יונתן שטרקמן 9 נק', ברק אוריון ויבגני חולודוב 8 נק' כ"א, דניאל סטולרו ורוי ג'וסלה 6 נק' כ"א, מתן בן אקן 5 נק' ויובל מדם 2 נק'. 

בשבוע הבא ביום ראשון בשעה 19:00 תגיע למעלה אדומים מכבי שהם למשחק נוסף בו קבוצת הבוגרים תרצה לבסס את מקומה בצמרת הגבוהה של הליגה הארצית. במהלך המשחק יתקיימו הגרלות ותחרויות נושאות פרסים מתנת הספונסרים הפיאנו בר, החברה הכלכלית וקניון אדומים.