סיום שנה במחלקת הכדורסל / ארנון זיו- מנהל מקצועי במחלקת הכדורסל

ערבי סיום מרגשים ומיוחדים נערכו בתום שנת הכדורסל – לאחר שנה מאתגרת במיוחד

השנה, למרות נסיבות הקורונה, החליטו במועדון הכדורסל לא לוותר על מסיבות וטקס סיום שנה, ולערוך את המפגשים בקונספט שונה. חלק מהקבוצות התארחו בבתים של שחקנים שהתנדבו לארח, קבוצות אחרות נפגשו באולם הפיס – מגרש הבית של המועדון. בכל מפגש ערכו המאמנים שיח – סיכום לשנה שהייתה, בו השחקנים שיתפו את תחושותיהם וחוויותיהם. "היה לנו חשוב לעשות מפגשים חווייתיים ולהתכנס לאירוע משמעותי, מקרב ומחבר שייתן לשחקנים טעם מתוק ומיוחד לסיכום השנה", מספרים בהנהלת מועדון הכדורסל.

במועדון ציינו השנה מספר הישגי שיא, ובראשם הגעה היסטורית לגמר גביע המדינה של קבוצת הנוער, בהובלת המאמן יונתן ליכטנבאום, ומנהל הקבוצה יעקב מועלם. עקב תקופת הקורונה- משחק הגמר עדיין לא התקיים. הישגים בולטים נוספים השנה, היו עם קבוצת 'ילדים א' של המאמן אמיר חקק, שהגיעה למקום השני והוכתרה כסגנית אלופת מחוז ירושלים- עוד הישג נהדר ופורץ גבולות. הישג נוסף וראוי לציון, שייך לקבוצת 'ילדים ב' של המאמן סבי יוסבשבילי, שנתנה סיבוב שני מצוין וסיימה כסגנית אלופת הסיבוב אף היא, כאשר היא מפסידה בקרב צמוד למוליכת הטבלה. שתי הקבוצות נקטעו במומנטום אדיר בתקופת הקורונה ואין ספק שהיו רושמות הישגים נוספים רבים במידה והעונה הייתה ממשיכה.

בתום כל ערב הכתירו בכל קבוצה שני שחקנים מהקבוצה השחקן המשתפר- שחקן שעשה את הדרך הטובה ביותר בהיבט של שיפור הרגלים, יכולת לצד התנהגות, ומצטיין העונה- שחקן שנבחר להצטיינות בכל הבחינות.

מצטייני הנוער- אסף קרן [משתפר] , מעיין אזר [מצטיין]

מצטייני נערים א'- עומר קוצ'יארו [מצטיין], רועי לוברבאום [משתפר]

מצטייני נערים ב'- יום סקלוט [מצטיין], איתן יומטוביאן [משתפר]

ילדים א'- נריה בן דור [מצטיין], אורי בורה לוי [משתפר]

ילדים ב'- זיו ממן [מצטיין], מאור טמפלהוף [משתפר]

קבוצת הנוער של המועדון ציינה ערב מרגש במיוחד, שבו, נפרד המועדון משחקנים שמתגייסים לצה"ל. כל שחקן קיבל שי הוקרה מיוחד, כאות הערכה על תרומתו הרבה לטובת המועדון.

ארנון זיו, מנהל מקצועי במחלקת הכדורסל, מספר כי "חשוב לנו להעצים כמה שיותר שחקנים בתום העונה המורכבת והמאתגרת שעברנו, לכן הלכנו על בחירה של שני שחקנים והוספנו משנה שעברה, מתוך כוונה לפרגן, להעצים ולהוקיר מספר רב של שחקנים. ברצוני להודות למאמנים היקרים של המועדון, השקעתם, מסירותם, הובלתם ומנהיגותם. על לב גדול, מקצועיות ודרך נפלאה שעברו יחד עם קבוצותיהם במיוחד בעונה כזו. זו היתה סיומת שנה מתוקה, חווייתית מהנה מגבשת וערכית. תודה גדולה לשותפים לדרך- אבירם טרוזמן, רכז הספורט, על התמיכה והעזרה בכל דבר. למנהל אגף הספורט היוצא, חיים לוי, תודה על שנים נפלאות של שיתופי פעולה רבים, הדדיות, פרגון ותמיכה בלתי רגילה לקידום הענף. לדודו מתיתיהו הבלתי נגמר, מחזיק תיק הספורט, שעמל ימים כלילות להצלחת הענף. לגיא יפרח סגן ומ"מ ראש העיר, אורי מסיל מנכ"ל המתנ"ס וליאור מזור סמנכ"ל המתנ"ס, על הדחיפה והתמיכה. תודה מיוחדת לתומר טמפלהוף, אב הבית ואיש התחזוקה שעושה עבודתו משכמו ומעלה".