מתנ"ס זה בית

המתנ"ס פותח שנה עם מגוון חוגים חדשים וותיקים, בדגש על מקצוענות, חדשנות וחינוך לערכים **  תחת מגבלות הקורונה, במתנ"ס מציגים יצירתיות, חדשנות ויוזמה **  טעימה מההפתעות שמציעים השנה בחוגים, טיפים איך לבחור מסגרת מתאימה והכרות קצרה עם המדריכים

רוחות חמימות של תחילת השנה, בישרו גם על נחת של קצת שגרה, עם פתיחת שנת הלימודים בחוגי המתנ"ס. השנה המתנ"ס הדגיש בקמפיין את הסלוגן "מתנ"ס זה בית", מתוך תפיסה כי המתנ"ס מחובר לכל בית בעיר, ורואים בתושבים כמשפחה אחת גדולה. השנה בין היתר ניתן לראות הגדלת היצע של חוגים לקטנטנים, יחד עם חוגי חדשנות ייחודיים, חוגי ספורט ומחול מקצועיים.

היכולת להתחיל כילד רך במתנ"ס ולהתפתח עם כשרון עד לרמות הכי מקצועיות, הופך את המתנ"ס למוביל בתחומים רבים. אורי מסיל, מנכ"ל המתנ"ס, מציין "יש פה מקום לכולם- גם למתחילים וגם למצטיינים ואלופים. במתנ"ס ניתן לגדול, להתפתח ולצמוח." אבירם טרוזמן, רכז ספורט במתנ"ס, מוסיף כי "דווקא בתקופת הקורונה, מחזקים את הבריאות הפיזית והנפשית דרך ההשתתפות בחוגים."

באגף הספורט ממשיכים לגדל אלופים, שחוזרים עם מדליות וגביעים בשלל ענפים. גם ב"סטודיו מדבריא" ממשיכים לתת מגוון רחב של חוגי ספורט למבוגרים, בסגנונות שונים, עם צוות המדריכים מנוסה ומיומן. ליאור מזור, סמנכ"ל המתנ"ס, מציין כי " האסטרטגיה בכל חוגי הספורט, היא יצירת הרגלים אצל המשתתפים של אורח חיים בריא, לצד שאיפה למצוינות. חשוב לנו לתת מענה לכל קשת התושבים, מרמת מתחילים ועד אלופים ברמה הארצית, תוך הקפדה על ערכי הרוח האולימפית של קבלת האחר, מחויבות, התמדה ושיתוף פעולה".

אגף חוגי העשרה מציע שלל חוגים, למבוגרים ולקטנטנים, בינהם: עיצוב אופנה, מיני שף, אנגלית, אומנות ואפילו אילוף כלבים. במחול מדבר, ממשיכים להוביל את תחום המחול העירוני, ומציעים קבוצות לכל הגילאים בסגנונות מגוונים וברמות משתנות. ניתן לרקוד בלט, היפהופ, ג'אז, ברייקדאנס, מחול ישראלי, ריקודים סלוניים ואפילו ריקודי בטן. להקות 'מדבר' מייצגות את המתנ"ס, העיר והמדינה בכנסים ומשלחות ברחבי העולם. גם במרכז החדשנות, מציעים השנה מבחר חוגים, שמנגישים וחושפים לטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש היום. מדפסות תלת מימד, מכונת חיתוך בלייזר, פלוטרים ומרחב מייקינג שיאפשרו לכולם להיות חלק מהשינוי העולמי ולהגשים חלומות.

אורי מסיל, מנכ"ל המתנ"ס, מתאר את תהליך התכנון המורכב לפתיחת שנה: "השנה, יותר מתמיד, השקענו מחשבה, מאמצים ומשאבים רבים, כדי להנגיש לכם את מיטב תחומי התוכן, תחת המגבלות והקפדה על הכללים. חשוב לנו שנחזור לשגרה בטוחה ובריאה יחד. אנחנו מזמינים את תושבי העיר לחזור לשגרה, לחזור הביתה, למשפחה שלנו".