האנדלוסית מופיעה בהיכל לזכרו של נוריאל גץ

התזמורת האנדלוסית של מעלה אדומים הופיעה בהיכל התרבות, בערב מרגש ומרשים שהוקדש לזכרו של סגן ראש העיר, נוריאל גץ ז"ל. מאות תושבים, ואיתם בני משפחת גץ, צפו בהתרגשות במופע והאזינו לשיר שכתב דוד צרפתי לזכרו של נוריאל

ביום חמישי בשבוע שעבר הופיעה על במת היכל התרבות התזמורת האנדלוסית של מעלה אדומים. מנהל התזמורת, דוד צרפתי, הקדיש את הערב לזכרו של סגן ראש העיר, נוריאל גץ ז"ל.

מאות תושבים, ביניהם גם בני משפחת גץ, הגיעו לערב המרגש והמיוחד, האזינו לשיריה היפים של הלהקה, נהנו מנגינת התזמורת ונחשפו לראשונה לשיר מיוחד שכתב מנהל התזמורת, דוד צרפתי, לזכרו של מי שהיה חברו האישי והקרוב, נוריאל גץ ז"ל.

המופע לזכרו של נוריאל גץ

יחד עם הלהקה והתזמורת הופיע גם אמן אורח הנחשב לשם דבר בתחומו, הפייטן אמיל זריהן, שהנעים את הערב בקולו המיוחד.

צרפתי סיפר כי בחר להקדיש את הערב לזכרו של נוריאל גץ ז"ל, שביניהם היה קשר חם ואוהב, עבודה משותפת במועצה הדתית וחברות עמוקה ואמיצה.  

משפחת גץ הביעה את התרגשותה הרבה מהערב המקסים והמכובד, וביקשה להודות לדוד צרפתי ולכל השותפים על הנצחת זכרו של נוריאל גץ ז"ל בכל דרך.

מנהל המתנ"ס, אורי מסיל, אמר כי "אנחנו מאוד גאים ומפרגנים לפרויקט האדיר הזה. לקחת יוזמה חברתית תרבותית ולתת לה יד ובמה זו התגשמות של מהות המתנ"ס. דוד צרפתי אדם מדהים, הוא מאוד מחובר לשליחות הזאת, ולפני שנתיים פגש את יוכי שוברט שלנו ומאז הכל הפך להיסטוריה. המתנ"ס הוא הבית והמנוף ליוזמות כאלה, וכיף לראות אותן נוסקות לגבהים כמו שקרה בערב זה".

מרגלית גץ, אשתו של נוריאל מקבל תעודת הוקרה לזכרו

סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, שנכח גם הוא בערב ובירך את הקהל, אמר כי "זוהי התגשמות חלום במעלה אדומים. יש לנו זמרים ונגנים מצוינים ומוכשרים בתזמורת, ואין לי ספק שעוד ישמעו על התזמורת האנדלוסית שלנו גם בערים אחרות. לשמוע בהיכל התרבות שלנו את השירים מבית אבא וסבא זה רגע מרגש, ואנו נמשיך ללוות, לתמוך ולסייע ככל יכולתנו על מנת להביא גם את התרבות הזו לתושבינו. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה, ובהצלחה בהמשך". 

כתבה: דלית מור מתוך זמן מעלה