האגף לסייבר וחדשנות טכנולוגית פותח קורסים לקהל הרחב ללא עלות מהרו להירשם!

ההרשמה והשתתפות בכל המפגשים היא חובה ומספר המקומות מוגבל.

הקורסים מועברים על ידי צוות מדריכים מקצועי ומיומן של האגף, ויועברו לעת עתה בZOOM.

קורס אקסל למתחילים: קורס בן 6 מפגשים הכולל הכרת התוכנה, מיומנויות נדרשות, פתיחת גליונות, מבוא לנוסחאות ועוד. הקורס מיועד למי שמכיר ובקיא בעבודה מול מחשב ותוכנות Office, ומבקש להעמיק בתוכנה זו.
הקורס יתקיים בימי שלישי בבוקר, בשעה 10:30-12:00
להרשמה לחצו כאן 

 

קורס אבטחת מידע בבית: קורס בן שני מפגשים בו נלמד כיצד להגן על המחשב שלנו מפני תוקפים וירטואליים ווירוסים, זיהוי מיילים זדוניים ושמירה על מנוע חיפוש נקי. הקורס מיועד למי שהיכרותו עם המחשב והאינטרנט בסיסית בלבד, והוא רוצה להכיר את מאחורי הקלעים של ההאקרים ולהגן עליו ועל בני ביתו.
הקורס יתקיים בימי חמישי בשעה 16:00-18:00
להרשמה לחצו כאן  

 

קורס בניית אתרים בתוכנת Webflow: קורס בן 6 מפגשים הכולל היכרות עם התוכנה המתקדמת ביותר לבניית אתרים כיום, היכרות עם שפות הקוד html, css, בניית אתר בן שני עמודים לפחות ובו כותרות, תמונות, לינקים, כפתורים, תפריטים ועוד. בסיום הבניה נלמד להעלות את הקורס לאינטרנט, חשיבות של מילות חיפוש בגוגל ופרסום מקוון. הקורס מיועד למי שבקיאים ומכירים את המחשב והאינטרנט ומעוניינים להביא את יכולותיהם לשלב הבא.
הקורס יתקיים בימי רביעי 14:30-16:30
להרשמה לחצו כאן

 

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד: קורס בן 12 מפגשים הכולל פיתוח אפליקציה שכל תלמיד ימציא ויפתח בעצמו. בקורס ילמדו היסודות לאפליקציות, שפות קוד, כתיבת קוד והעלאת האפליקציה לחנות. שימו לב כי בקורס זה יכולים להשתתף בעלי טלפון מסוג אנדרואיד בלבד. 
הקורס יתקיים בימי שלישי בשעה 16:00-18:00
להרשמה לחצו כאן