"בין שמים לארץ"

יורם אברמוביץ, בן 49, תושב העיר מעלה אדומים זה 28 שנה. 
יורם מתמודד עם סכיזופרניה ומשתתף בתכנית עמיתים לבוגרים במתנ"ס מעלה אדומים בה הוא משתלב בפעילות פנאי בקהילה. לצד ההתמודדויות האישיות שלו, יורם גר עם אביו הסיעודי, מטפל בו במסירות ודואג לכל צרכיו. יורם עוסק בצילום כתחביב, מנגן ויוצר מוזיקה מעוררת השראה. 
התערוכה שלפניכם מוצגת במסגרת אירועי חודש פברואר יוצא מן הכלל של החברה למתנ"סים, הנועד לקדם את השתלבותם של אנשים עם מוגבלות בקהילה, תוך היכרות והעלאת המודעות לאנשים המתמודדים עם מוגבלויות שונות. 
שם התערוכה הוא "בין שמים לארץ". התמונות עוסקות באור וחושך, צללים והשתקפויות שמראים לנו את העולם בזווית מעט שונה ממה שאנו רגילים אליה. הצלם מזמין את הצופה לאמץ זווית ראיה ייחודית ולראות את החברה שלנו על כל חלקיה השונים, דרך היופי שבשונה, הכוחות והייחודיות. 
באמצעות יצירותיו של יורם, נפתח בפנינו צוהר אל עולמם הפנימי, היצירתי והמגוון של אנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית. זו הזדמנות להתחבר באמצעות החושים לחוויה ולעוצמה הטמונים בכל אחד מאיתנו.
עמיתים לבוגרים היא תכנית ארצית של משרד הבריאות והחברה למתנ"סים, שמטרתה החלמה של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית באמצעות השתלבות בקהילה בפעילויות פנאי, חברה והתנדבות.

 

התערוכה מוצבת כל החודש בלובי המתנ"ס