סמל המרכז הקהילתי

  • רדיו
  • טלפון
  • YouTube
  • instagram
  • פייסבוק
  • החוג
    כיתה\גיל
    ימים ושעות פעילות
    מיקום
    מחיר
    נוער-ווליום מעלה אדומים - שנתי להקה אחת 1000
    0-0יום שלישי 16:30-21:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    0-0יום שני 16:30-21:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    0-0יום ראשון 16:30-21:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    83
    קפואירה צמח השדה - כיתה א+ב
    א-ביום חמישי 17:20-18:05שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    א-ביום שני 17:20-18:05שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    250
    ממלכתי ג-ג-ו 19/2/19
    ג-ויום שלישי 13:30-15:00בי"ס ממלכתי ג'
    450
    תרבות וקהילה - אוקטבה חדשים שנה א
    0-0יום ראשון 18:00-19:00קונסרבטוריון
    250
    תרבות וקהילה - אוקטבה ממשיכים שנה ב
    0-0יום ראשון 19:30-20:30קונסרבטוריון
    250
    ג' ומעלה מתחילים
    ג-יביום חמישי 17:00-18:15מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    257
    ג' ומעלה מתחילים
    ג-יביום חמישי 18:15-19:30מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    257
    גילאי 10-12
    ד-ויום חמישי 19:00-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ד-ויום שלישי 19:30-20:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    גילאי 5-6
    5-6יום חמישי 17:00-18:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    5-6יום שלישי 17:30-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    גילאי 7-9
    א-גיום חמישי 18:00-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    א-גיום שלישי 18:30-19:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    גן-ג' עתודה בנות 1
    5-8יום חמישי 16:00-16:45תיכון דקל וילנאי
    5-8יום שלישי 16:00-16:45תיכון דקל וילנאי
    284
    זומבה נשים
    18-120יום רביעי 20:30-21:30בי"ס מגדים
    18-120יום שני 20:30-21:30בי"ס מגדים
    200
    מחול מדבר להקות - אקרו-דאנס
    0-0יום שני 20:30-22:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    100
    שחיה אומנותית-מתחילות - שחיה אומנותית-מתחילו
    6-10יום רביעי 16:40-17:40בריכת השחיה
    6-10יום שני 16:50-17:40בריכת השחיה
    335
    שחיה אומנותית-מתקדמות אומנותית - מתקדמות אומנותית
    0-0יום רביעי 17:40-18:40בריכת השחיה
    0-0יום שני 18:40-19:40בריכת השחיה
    335
    שחיה אומנותית-נבחרת אומנותית - נבחרת אומנותית
    399
    בנים ג - ד
    ג-דיום חמישי 15:30-16:15בי"ס אלמוג
    ג-דיום ראשון 16:00-16:45בי"ס אלמוג
    238
    כיתות ה' - ו'
    ה-ויום חמישי 14:45-15:30בי"ס אלמוג
    ה-ויום שלישי 17:30-18:15בי"ס אלמוג
    238
    בנות כיתה ד - ו
    ד-ויום שלישי 18:15-19:15בי"ס מגדים
    172
    בנות כיתה א -ג
    א-גיום רביעי 17:00-18:00שלוחת מצפה נבו
    172
    בנות כיתה ד - ו
    ד-ויום רביעי 18:00-19:30שלוחת מצפה נבו
    238
    כיתות ג- ו
    ג-ויום חמישי 13:45-14:45בי"ס אלמוג
    172
    בנים כיתה ג '
    ג-גיום חמישי 15:45-16:30בי"ס מגדים
    ג-גיום שלישי 17:30-18:15בי"ס מגדים
    238
    בנים כיתה ד'
    ד-דיום חמישי 13:45-14:30בי"ס מגדים
    ד-דיום שלישי 15:45-16:30בי"ס מגדים
    238
    בנים כיתות ה - ו
    ה-ויום חמישי 14:30-15:45בי"ס מגדים
    ה-ויום שלישי 14:30-15:45בי"ס מגדים
    279
    בנים גן חובה - א'
    5-7יום שלישי 17:15-18:15בי"ס נופי הסלע
    172
    בנים כיתה ב'
    ב-ביום שלישי 18:15-19:15בי"ס נופי הסלע
    172
    בנים כיתה ג'
    ג-גיום חמישי 17:45-18:30בי"ס נופי הסלע
    ג-גיום שני 17:30-18:15בי"ס נופי הסלע
    238
    בנים כיתות ד'
    ד-דיום חמישי 16:45-17:45בי"ס נופי הסלע
    ד-דיום שני 16:30-17:30בי"ס נופי הסלע
    260
    כיתות ב -ד
    ב-דיום רביעי 17:30-18:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    220
    כיתות ה' ומעלה
    ה-יביום רביעי 18:30-19:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    220
    חובה - א
    5-7יום רביעי 16:30-17:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    220
    כיתות ב' - ג'
    ב-גיום חמישי 17:45-18:45שלוחת נופי הסלע
    220
    כיתות ד' ומעלה
    ד-יביום חמישי 18:45-19:45שלוחת נופי הסלע
    220
    כיתות ב'-ג'
    ב-גיום ראשון 17:15-18:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    כיתות ד'-ז'
    ד-זיום ראשון 18:00-18:45שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    תאטרון עירוני מוסיקלי מתנס - פלייבק מבוגרים
    18-70יום שלישי 20:30-22:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    250
    גן חובה-א'
    5-7יום ראשון 16:30-17:15שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    טרום חובה - חובה
    3-6יום חמישי 17:00-17:45בי"ס אלמוג
    190
    כיתות ו' ומעלה
    ו-יביום חמישי 19:00-19:50שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    ו-יביום שני 19:00-19:50שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    250
    גן חובה - ב
    5-8יום רביעי 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    5-8יום שני 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    240
    חובה - ב
    5-8יום שלישי 16:00-16:55שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    210
    ג- ז
    ג-זיום שלישי 17:00-18:25שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    270
    ח' ומעלה
    ח-יביום שלישי 18:30-20:25שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    313
    פילטיס 19:00
    18-120יום רביעי 19:00-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    18-120יום שני 19:00-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    180
    כיתות א- ג
    א-גיום שלישי 17:00-18:00מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    220
    כיתות ד- ו
    ד-ויום שלישי 18:00-19:00מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    220
    כיתה ג'-ו' מתקדמים
    ג-ויום שלישי 19:00-20:00מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    220
    כיתות ו'
    ו-ויום שני 18:30-19:45כפר אדומים
    ו-ויום ראשון 18:30-19:45כפר אדומים
    279
    גיל 5-6
    5-6יום שלישי 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    190
    כיתות ד'
    ד-דיום ראשון 15:30-17:00כפר אדומים
    238
    טניס שולחן מבוגרים-יום משתנה - מבוגרים יום משתנה
    50
    כיתות ג'
    ג-גיום ראשון 14:00-15:30כפר אדומים
    238
    כיתות א'
    א-איום רביעי 17:00-18:30כפר אדומים
    238
    כיתות ב'
    ב-ביום רביעי 14:00-15:30כפר אדומים
    238
    כיתות ג'- ו'-בנות
    ג-ויום רביעי 15:30-17:00כפר אדומים
    238
    ג' ומעלה מתחילים
    ג-יביום רביעי 16:30-17:30מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    240
    גן חובה - ב'
    5-7יום חמישי 16:30-17:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    220
    שחיה אומנותית-כוריאוגרפיה מתחילות - כוריאוגרפיה מתחילות
    0-0יום שני 16:00-16:50בריכת השחיה
    80
    שחיה אומנותית-כוריאוגרפיה מתקד אומנותית - כוריאוגרפיה מתקדמות
    0-0יום רביעי 17:40-18:40בריכת השחיה
    80
    ממשיכים ו' ומעלה
    ו-יביום שני 19:30-20:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    180
    קדם פירואט ד-ו
    ד-ויום רביעי 18:45-19:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ד-ויום שני 18:45-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    פירואט ו' ומעלה
    ו-יביום רביעי 19:30-20:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ו-יביום שני 20:00-21:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    כיתות ג-ד
    ג-דיום רביעי 18:00-18:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ג-דיום שני 18:00-18:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    270
    כיתות א-ב
    א-ביום רביעי 17:15-18:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    א-ביום שני 17:15-18:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    270
    כיתות ג'-ו'
    ג-ויום חמישי 17:40-18:40שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    220
    טניס שולחן מבוגרים-תגבור 5 בשבוע - מבוגרים - תגבור
    75
    כיתות ג'-ו'
    ג-ויום ראשון 17:55-18:55שלוחת נופי הסלע
    220
    גן חובה-ב'
    5-8יום ראשון 16:45-17:45שלוחת נופי הסלע
    220
    גלאי 3-5 נופי סלע
    3-5יום חמישי 17:00-17:45שלוחת נופי הסלע
    200
    כיתה ה- ו
    ד-ויום שני 18:00-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    198
    כיתה ג - ד
    ג-דיום שני 17:00-18:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    198
    מתחילים ג -ה
    ג-היום שני 18:45-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    180
    מכינה ד -ז
    0-0יום חמישי 18:00-19:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    220
    פצפונים א - ג
    0-0יום חמישי 16:15-17:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    182
    בייבי גאז 5-6
    5-6יום ראשון 16:45-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    182
    גאז א- ג
    א-גיום ראשון 17:30-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    198
    גאז ד- ו
    ד-ויום ראשון 18:30-19:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    198
    גאז נשים
    18-70יום שני 20:00-21:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    185
    טניס א+ד- ז מתחילים ומתקדמים - ז ומעלה מתח+מתקד
    ז-יביום רביעי 18:30-19:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ז-יביום ראשון 18:30-19:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    כיתות ו'-ח'
    ו-חיום שני 18:00-19:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    310
    כיתות א'-ב'
    א-ביום רביעי 18:30-19:15שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    כיתות ג'-ו'
    ג-ויום רביעי 19:15-20:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    כדורסל ייצוגי-עתודה בנות ז-ח-אביטל - עתודה בנות ז'-ח'
    ז-חיום חמישי 17:00-18:30אולם אורט תעופה וחלל
    ז-חיום שני 18:30-20:00אולם אורט תעופה וחלל
    269
    כיתות ה - ו
    ה-ויום רביעי 18:15-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ה-ויום ראשון 18:15-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    280
    כיתות ז' ומעלה
    ז-יביום רביעי 19:00-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ז-יביום ראשון 19:00-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    280
    נוער+בוגרים
    ז-יביום ראשון 18:45-20:20שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    220
    יום ד 19:00
    17-90יום רביעי 19:00-20:00בי"ס צמח השדה
    160
    חובה - א
    5-7יום ראשון 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    220
    כיתות ב- ג
    ב-גיום ראשון 17:30-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    220
    יום א- 19:30
    17-90יום ראשון 19:30-20:30בי"ס צמח השדה
    160
    חובה - א
    5-7יום חמישי 16:45-17:45שלוחת נופי הסלע
    220
    מקו-רוק!!
    21-40יום שישי 09:00-12:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    400
    מרכז חדשנות-דקל וילנאי א - דקל וילנאי א - ז-ט
    ז-טיום ראשון 14:00-15:30מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    600
    בוגרים
    18-60יום שני 17:30-18:30מגרש שחב"ק
    160
    אופני שטח - כיתה ג - ח
    ב-יביום חמישי 15:30-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    180
    גאז עינב - גן חובה +א'
    5-6יום שני 16:15-17:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    182
    מבוגרים
    18-70יום חמישי 20:00-21:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    18-70יום שלישי 20:30-21:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    כיתות א'-ג'
    א-גיום ראשון 16:45-17:45שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    215
    שחמט ד' ומעלה
    ד-יביום ראשון 17:45-18:45שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    215
    גן חובה
    5-6יום ראשון 16:45-17:30בי"ס אלמוג
    180
    כיתות א' -ב'
    א-ביום ראשון 17:30-18:15בי"ס אלמוג
    180
    כיתות ג' - ד'
    ג-דיום ראשון 19:00-19:50בי"ס אלמוג
    180
    כיתות ה'
    ה-היום רביעי 18:30-19:45כפר אדומים
    ה-היום ראשון 17:00-18:15כפר אדומים
    279
    כדורסל ייצוגי-עתודה בנות כיתה ו - עתודה בנות כיתה ו'
    ו-ויום חמישי 17:00-18:30אולם אורט תעופה וחלל
    80
    גיל 4-5
    4-5יום רביעי 16:30-17:15אשכול פיס
    182
    כיתות א - ג
    א-גיום שלישי 17:30-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    190
    בוגרות
    18-60יום שני 18:30-19:30בי"ס נופי הסלע
    160
    בנים כיתה ד'
    ד-דיום חמישי 17:30-18:15שלוחת מצפה נבו
    ד-דיום שלישי 16:15-17:00שלוחת מצפה נבו
    238
    בנים כיתה ה '
    ה-היום חמישי 18:15-19:00שלוחת מצפה נבו
    ה-היום שלישי 14:15-15:30שלוחת מצפה נבו
    238
    בנים כיתה ו'
    ו-ויום חמישי 19:00-20:15שלוחת מצפה נבו
    ו-ויום שלישי 14:15-15:30שלוחת מצפה נבו
    279
    בנים כיתות א - ב
    א-ביום חמישי 16:45-17:30שלוחת מצפה נבו
    א-ביום שלישי 17:00-17:45שלוחת מצפה נבו
    238
    קידרור 4-5
    4-5יום שלישי 16:30-17:15בי"ס נופי הסלע
    159
    גילאי 2-4
    2-4יום רביעי 16:15-17:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    כיתות ג' +ה'
    ג-היום חמישי 17:30-18:30בי"ס נופי הסלע
    ג-היום שלישי 17:30-18:30בי"ס נופי הסלע
    240
    טקוונדו ה' ומעלה
    11-20יום שני 18:00-18:45חט"ב דקל וילנאי
    190
    מחול ישראלי - תגבור להקות ז-יב
    ז-יביום חמישי 19:30-21:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    180
    נוער-ווליום מעלה אדומים - ווליום 100 חודשי
    100
    נוער-ווליום מעלה אדומים - שנתי 2 להקות-1500 שח
    0-0יום שלישי 16:30-21:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    0-0יום שני 16:30-21:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    0-0יום ראשון 16:30-21:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    125
    גילאי 30+
    18-70יום חמישי 20:20-21:50שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    18-70יום שני 20:20-21:50שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    250
    גן חובה ומתחילים
    5-6יום שני 16:30-17:15שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    כיתות ג'-ח'
    ג-טיום חמישי 19:00-19:50שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    ג-טיום שני 19:00-19:50שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    250
    ניצנים נופי הסלע ב
    350
    ניצנים נופי סלע ג,ד
    525
    ניצנים נירים-כיתה א
    350
    ניצנים נירים-כיתה ב
    350
    ניצנים צמח השדה ב
    350
    ניצנים צמח השדה ג,ד
    525
    ניצנים צמח השדה א
    350
    ניצנים תומר רחל א
    350
    ניצנים תומר רחל ב
    350
    ניצנים תומר רחל ג,ד
    525
    גילאי 3-5
    3-5יום שני 17:00-18:00בי"ס צמח השדה ממ"ד
    198
    גילאי 6-8
    6-8יום שני 16:45-17:30בי"ס צמח השדה ממ"ד
    198
    גילאי 9-12
    ג-ויום שני 18:15-19:00בי"ס צמח השדה ממ"ד
    198
    עיצוב הגוף וריקוד לילדות (ג'-ו')
    א-ויום שלישי 17:00-18:00תיכון דקל וילנאי
    140
    ייצוגית
    0-0יום שלישי 15:30-20:00אולם אורט תעופה וחלל
    0-0יום ראשון 16:00-19:00אולם אורט תעופה וחלל
    360
    קדם נבחרת 2
    0-0יום רביעי 18:30-19:30בי"ס נופי הסלע
    0-0יום ראשון 18:30-19:30בי"ס נופי הסלע
    285
    קדם נבחרת 1
    0-0יום רביעי 17:30-18:30בי"ס נופי הסלע
    0-0יום ראשון 17:30-18:30בי"ס נופי הסלע
    285
    גיל 5-6
    5-6יום שני 16:30-17:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    182
    א'-ו' מתקדמות בנות
    א-ויום חמישי 19:00-19:45תיכון דקל וילנאי
    א-ויום שלישי 19:00-19:45תיכון דקל וילנאי
    284
    א'-ו' עתודה בנים 4
    א-ויום חמישי 18:15-19:00תיכון דקל וילנאי
    א-ויום שלישי 18:15-19:00תיכון דקל וילנאי
    284
    א'-ד' עתודה בנות 3
    א-דיום חמישי 17:30-18:15תיכון דקל וילנאי
    א-דיום שלישי 17:30-18:15תיכון דקל וילנאי
    284
    א'-ד' עתודה בנות 2
    א-דיום חמישי 16:45-17:30תיכון דקל וילנאי
    א-דיום שלישי 16:45-17:30תיכון דקל וילנאי
    284
    כיתות ה' - ו'
    ה-ויום ראשון 19:00-19:45בי"ס אלמוג
    180
    מרכז חדשנות-ממלכתי ג - ממלכתי ג כיתה ג-ו
    ב-ויום שני 13:45-15:15בי"ס ממלכתי ג'
    600
    מרכז חדשנות-ממ צמח השדה - מ"מ צמח השדה ג-ו
    ב-ויום שני 13:30-15:00בי"ס צמח השדה
    750
    מרכז חדשנות-חטב תעופה וחלל - חט"ב חלל ותעופה ח
    ח-חיום ראשון 15:30-17:00מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    600
    מרכז חדשנות-חטב תעופה וחלל - חט"ב חלל ותעופה ט
    ט-טיום שלישי 15:30-17:00מרכז חדשנות-ספרייה עירונית
    600
    מחול מדבר להקות - שילוב בלט ג'-ו'
    0-0יום ראשון 16:30-17:45היכל הספורט
    160
    גן חובה - ב'
    5-8יום חמישי 16:30-17:30שלוחת נופי הסלע
    5-8יום שלישי 16:30-17:30שלוחת נופי הסלע
    240
    כיתות ג' - ה'
    ג-היום רביעי 17:30-18:30שלוחת נופי הסלע
    ג-היום שני 17:30-18:30שלוחת נופי הסלע
    240
    ספורט אקטיבי - א-ב - נינג'ה
    ב-ויום רביעי 15:30-16:15שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    ספורט אקטיבי - ז-ט - נינג'ה
    ז-טיום רביעי 20:00-21:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    בנים כיתות ה'
    ה-היום חמישי 15:45-16:45בי"ס נופי הסלע
    ה-היום שני 18:15-19:15בי"ס נופי הסלע
    260
    בנים כיתה א - ב
    א-ביום שני 16:45-17:45בי"ס צמח השדה ממ"ד
    172
    בנים כיתות ו'
    ו-ויום חמישי 14:30-15:45בי"ס נופי הסלע
    ו-ויום שני 19:15-20:30בי"ס נופי הסלע
    279
    בנים כיתה ג - ד
    ב-גיום שלישי 15:30-16:15בי"ס צמח השדה ממ"ד
    ב-גיום שני 17:45-18:30בי"ס צמח השדה ממ"ד
    238
    בנים כיתה ה - ו
    ה-ויום חמישי 18:30-19:15בי"ס צמח השדה
    ה-ויום שני 18:00-18:45בי"ס צמח השדה
    238
    בנים כיתה ג'
    ג-גיום חמישי 16:00-16:45שלוחת מצפה נבו
    ג-גיום שלישי 17:45-18:30שלוחת מצפה נבו
    238
    טקוונדו א-ד
    6-10יום שני 17:15-18:00חט"ב דקל וילנאי
    190
    טקוונדו - גיל 3 ועד גן חובה
    3-6יום שני 16:30-17:15חט"ב דקל וילנאי
    190
    תאטרון עירוני מוסיקלי מתנס - כיתה ה' - ז'
    ה-זיום חמישי 17:30-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ה-זיום שלישי 17:30-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    335
    כיתות ב' - ד'
    ב-דיום חמישי 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ב-דיום שלישי 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    מבוגרים מחזמר
    18-70יום שלישי 21:00-22:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    250
    נוער מחזמר
    ז-יביום חמישי 19:00-20:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ז-יביום שלישי 19:00-20:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    335
    ימים א+ד
    0-0יום רביעי 19:00-20:00בי"ס צמח השדה
    0-0יום ראשון 19:30-20:30בי"ס צמח השדה
    220
    תגבור היפ הופ ג-יב
    ג-יביום חמישי 18:00-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    130
    זומבה יום ד
    18-120יום רביעי 20:30-21:30בי"ס מגדים
    140
    רדיו חוגים - כיתות ד- ו
    ד-ויום ראשון 18:00-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    220
    מדבר 1
    ט-יביום רביעי 19:15-22:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ט-יביום ראשון 19:15-22:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    450
    מדבר 2
    ו-חיום רביעי 17:45-20:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ו-חיום ראשון 17:45-20:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    435
    מדבר 3
    ד-היום רביעי 16:30-19:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ד-היום ראשון 16:30-19:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    420
    ייצוגי ז' ומעלה
    ז-יביום חמישי 19:15-20:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ז-יביום שני 18:30-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    315
    מולטיטריינינג נשים
    18-120יום רביעי 19:30-20:30בי"ס מגדים
    18-120יום שני 19:45-20:30בי"ס מגדים
    180
    כיתות ה' ומעלה
    ה-יביום רביעי 18:00-19:15שלוחת נופי הסלע
    200
    כיתות ג'-ד'
    ג-דיום רביעי 16:45-18:00מעון הרכס
    200
    יוגה נשים
    18-120יום שישי 07:45-09:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    140
    בוגרים מתקדמים ב'+ה'
    18-70יום חמישי 19:00-20:30בי"ס תומר רחל
    18-70יום שני 19:00-20:30בי"ס תומר רחל
    249
    ילדים ונוער מתקדמים
    ד-יביום חמישי 17:30-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ד-יביום שני 17:30-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    249
    ייצוגי ילדות-ז-ח
    310
    נערות א - ט-יב
    310
    כדורסל נשים-עתודה - בוגרות
    21-45יום רביעי 20:00-21:30בי"ס אלמוג
    120
    פילאטיס יום ג'
    18-120יום שלישי 18:45-19:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    140
    גן טרום חובה - חובה
    4-5יום רביעי 16:45-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    4-5יום ראשון 16:45-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    280
    כיתות ד' ומעלה
    ד-יביום ראשון 18:30-19:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    220
    נבחרת א'
    0-0יום חמישי 18:30-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    0-0יום שני 18:30-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    590
    נבחרת ב'
    0-0יום חמישי 17:00-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    0-0יום שני 17:00-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    590
    ז' ומעלה מתחילים
    ז-יביום חמישי 17:45-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ז-יביום שני 17:45-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    א' - ג' מתחילים
    א-גיום חמישי 16:15-17:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    א-גיום שני 16:15-17:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    עתודה ז'-י'
    ז-ייום רביעי 17:15-18:45מרכז פיס
    ז-ייום שני 17:40-18:40מרכז פיס
    279
    כיתות א - ב
    א-ביום חמישי 17:45-18:30בי"ס אלמוג
    190
    כיתות ג - ד
    ב-גיום חמישי 18:30-19:15בי"ס אלמוג
    190
    כיתות ה - ו
    ה-ויום חמישי 19:15-20:00בי"ס אלמוג
    190
    ד'- ו'- מתחילים
    ד-ויום חמישי 17:00-17:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ד-ויום שני 17:00-17:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    יוגה מעורב א +ד
    18-120יום רביעי 20:30-22:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    18-120יום ראשון 20:30-22:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    200
    ילדים א' אלירן- ח'
    345
    ילדים א' יוני כיתה ח
    345
    ילדים ב' אמיר כיתה ז
    345
    ילדים ב' טל כיתה ז'
    345
    נוער ארצית יא'-יב'
    345
    נערים א' ארצית ט'-י'
    345
    נערים א' מחוזית ט'-י
    345
    נערים ב' כיתות ט'
    345
    טניס מבוגרים יום ב'
    18-60יום שני 20:00-21:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    302
    תגבור נבחרת 1
    10-20יום שלישי 17:00-18:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    145
    תגבור נבחרת 2
    10-20יום שלישי 18:00-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    145
    אימון כושר טניסאים
    15-20יום חמישי 18:15-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    130
    בוגרים ומתחילים
    18-70יום רביעי 19:00-20:30בי"ס תומר רחל
    18-70יום ראשון 19:00-20:30בי"ס תומר רחל
    249
    א'-ד'-ילדים ונוער
    א-גיום רביעי 17:30-19:00בי"ס תומר רחל
    א-גיום ראשון 17:30-19:00בי"ס תומר רחל
    249
    תרבות וקהילה - אוקטבה ותיקים שנה ג
    0-0יום ראשון 21:30-22:30קונסרבטוריון
    250
    ביס לכדורסל מגדים ותומר רחל-א-ב - בנים גן חובה- ב'
    6-7יום שלישי 16:30-17:30בי"ס מגדים
    170
    בנים כיתות א - ב
    א-ביום שלישי 16:30-17:30בי"ס אלמוג
    172
    להקה בוגרת
    ז-יביום שלישי 19:00-21:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    להקה צעירה
    ז-יביום שלישי 17:30-19:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    260
    כיתות ג - ד
    ג-דיום חמישי 16:45-17:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    182
    להקה ו' ומעלה
    ו-יביום חמישי 19:45-20:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    260
    מכינה ה - ו
    ה-ויום חמישי 17:45-18:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    198
    עתודה ז'
    ז-יביום חמישי 18:45-19:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    198
    כיתות א' מתחילות
    א-איום שני 16:10-16:55בי"ס מגדים
    180
    גן מתחילות
    5-6יום שני 16:55-17:40בי"ס מגדים
    180
    גן מתחילות
    5-6יום רביעי 17:30-18:15בי"ס נופי הסלע
    180
    גן מתקדמות
    5-6יום ראשון 16:30-17:30בי"ס נופי הסלע
    210
    כיתות א'-ו' מתחילות
    א-ויום רביעי 16:30-17:30בי"ס נופי הסלע
    210
    כיתות א'-ו' מתקדמות
    א-ויום רביעי 15:45-16:30בי"ס נופי הסלע
    א-ויום ראשון 15:45-16:30בי"ס נופי הסלע
    270
    נבחרת בוגרת
    0-0יום רביעי 18:00-19:30בי"ס נופי הסלע
    0-0יום ראשון 17:30-19:00בי"ס נופי הסלע
    300
    כיתות ה- ט' ומתקדמים
    0-0יום רביעי 19:00-20:25מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    270
    כיתות ב -ד
    0-0יום רביעי 17:30-18:55מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    270
    חובה - א
    0-0יום רביעי 16:30-17:25מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    210
    כיתות ג- ה
    ג-היום ראשון 17:45-19:10שלוחת נופי הסלע
    270
    חובה - ב'
    5-8יום ראשון 16:45-17:40שלוחת נופי הסלע
    210
    שיקומי 20:15
    18-120יום שני 20:15-21:15בי"ס צמח השדה ממ"ד
    160
    פילאטיס שיקומי
    18-120יום שני 19:15-20:15בי"ס צמח השדה ממ"ד
    160
    פילטיס core
    18-120יום חמישי 19:00-20:00בי"ס צמח השדה ממ"ד
    18-120יום ראשון 19:00-20:00בי"ס צמח השדה ממ"ד
    180
    כיתות ו' ומעלה
    ו-יביום שלישי 19:15-20:15שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    כיתות ג'-ה'
    ג-היום שלישי 18:30-19:15שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    185
    כיתות א'-ב'
    א-ביום שלישי 17:30-18:15שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    185
    טרום חובה-חובה
    4-6יום שלישי 16:45-17:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    185
    קטלבלס ועיצוב מעורב
    18-120יום חמישי 20:00-21:00בי"ס צמח השדה
    18-120יום שלישי 19:30-20:30בי"ס צמח השדה
    200
    עיצוב הגוף נשים
    18-120יום רביעי 20:20-21:20חט"ב דקל וילנאי
    18-120יום ראשון 20:20-21:20חט"ב דקל וילנאי
    180
    עיצוב גוף נשים
    18-120יום ראשון 18:00-19:00בי"ס צמח השדה
    150
    כיתות ט'-יב'
    ט-יביום שני 19:30-21:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    310
    גילאי 4-5, 17:45
    4-5יום רביעי 17:45-18:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    גילאי 4-5, 17:00
    4-5יום רביעי 17:00-17:45שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    ניצנים נופי הסלע א
    350
    ניצנים מ"מ ג כיתה ג,ד
    525
    ניצנים מ"מ ג כיתה ב
    350
    ניצנים מ"מ ג כיתה א
    350
    ניצנים מגדים כיתה ב
    350
    ניצנים מגדים ג,ד
    525
    ניצנים מגדים כיתה א
    350
    ניצנים אלמוג כיתה ב
    350
    ניצנים אלמוג כיתה א
    350
    ניצנים אלמוג ג,ד
    525
    תנועה ומחול +יוגה
    6-12יום שלישי 13:00-15:00מרכז פיס
    190
    גילאי 3-5
    3-5יום ראשון 16:45-17:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    185
    גילאי 3-5
    3-5יום שלישי 17:00-17:45שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    כיתה ה -ו
    ה-ויום רביעי 17:30-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ה-ויום שני 17:30-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    כיתה ז' ומעלה
    ו-יביום רביעי 19:15-20:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ו-יביום ראשון 18:45-20:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    330
    גן חובה- א
    5-7יום ראשון 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    198
    נשים מתחילות
    18-70יום שלישי 19:15-20:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    150
    נשים ממשיכות
    18-70יום שלישי 20:15-21:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    150
    נעורי מדבר
    ז-יביום חמישי 19:30-21:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    239
    ניצני מדבר ג- ו
    ג-ויום חמישי 16:30-18:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    239
    הורה מדבר
    6-12יום חמישי 18:00-19:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    239
    מכינה ג-ו
    ג-ויום חמישי 17:00-18:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ג-ויום ראשון 17:45-18:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    מולטיטריינינג בוסט
    18-120יום רביעי 21:00-22:00בי"ס נופי הסלע
    18-120יום ראשון 21:00-22:00בי"ס נופי הסלע
    180
    מולטי טר' משלב trx
    ו-יביום רביעי 17:15-18:00מרכז פיס
    140
    כיתות ה' ומעלה
    ה-יביום ראשון 17:30-18:45שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    כיתות ג'-ד'
    ג-דיום ראשון 16:15-17:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    לגו אתגרי א-ב
    א-ביום שני 17:30-18:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    220
    גלילגו ג'-ו'
    ג-ויום שני 18:30-19:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    220
    יוגהלאטיס מעורב
    18-120יום ראשון 20:30-21:30מרכז פיס
    140
    יוגה יום א
    18-120יום ראשון 20:30-22:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    140
    יוגה יום ד
    18-120יום רביעי 20:30-22:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    140
    כיתות ו' ומעלה
    ו-יביום שני 18:45-19:30היכל הספורט
    190
    נבחרת בוגרת א'+ד'
    0-0יום רביעי 20:30-22:00בי"ס תומר רחל
    0-0יום ראשון 20:30-22:00בי"ס תומר רחל
    249
    ז' ומעלה מתחילים ומת
    ז-יביום רביעי 19:15-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ז-יביום ראשון 19:15-20:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    ה' - ו' מתחילים
    ה-ויום רביעי 16:15-17:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ה-ויום ראשון 16:15-17:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    כיתות ה'-ו' מתקדמים
    ה-ויום רביעי 17:00-17:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ה-ויום ראשון 17:00-17:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    ג'-ד' מתחילים ומתקדמ
    ג-דיום רביעי 17:45-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ג-דיום ראשון 17:45-18:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    כיתות א'-ב' מתחילים
    א-ביום רביעי 17:00-17:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    א-ביום ראשון 17:00-17:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    295
    גילאי 4-6
    4-6יום שני 17:00-17:45שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    185
    זומבה יום ב
    18-120יום שני 20:30-21:30בי"ס מגדים
    140
    כיתה א'-ח'-נבחרת
    א-חיום חמישי 19:45-20:45תיכון דקל וילנאי
    א-חיום שלישי 19:45-20:45תיכון דקל וילנאי
    284
    כיתה ב- ד
    ב-דיום רביעי 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ב-דיום שני 16:30-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    292
    כיתות א - ב
    א-ביום רביעי 17:30-18:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    א-ביום ראשון 17:30-18:15מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    280
    כיתות ג- ד
    ג-ביום רביעי 16:00-16:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    ג-ביום ראשון 16:00-16:45מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    280
    מעון הצור - דמי רישום
    0-3יום ראשון 07:00-16:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    133
    מעון הצפצפה - דמי רישום
    0-3יום ראשון 07:00-16:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    133
    מעון חלמיש - דמי רישום
    0-3יום ראשון 07:00-16:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    133
    מעון נופי הסלע - דמי רישום
    0-3יום ראשון 07:00-16:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    133
    כדורסל- עתודה ז'-י'
    ז-ייום שני 17:15-18:45בי"ס אמי"ת
    180
    משפחטף- מקדמה
    133
    ביס לכדורסל מעולים - מעולים ג-ד
    ב-גיום שני 16:45-18:15תיכון דקל וילנאי
    100
    ביס לכדורסל מעולים - מעולים כיתה ה'
    ד-דיום רביעי 16:45-18:15תיכון דקל וילנאי
    100
    ביס לכדורסל מעולים - מעולים כיתה ו'
    ה-ויום רביעי 18:15-19:45תיכון דקל וילנאי
    100
    גיבורים דיגיטלים - יום א כיתה ה' ומעלה
    ה-טיום ראשון 18:45-20:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    210
    חכמולוגי - גילאי 4-5
    4-5יום שני 16:45-17:30שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    190
    יוגה relex נשים - יוגה דאנס ועיצוב
    0-0יום חמישי 19:00-20:00בי"ס צמח השדה
    140
    מחול ישראלי - תגבור הורה מדבר
    0-0יום חמישי 18:00-19:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    100
    ספורט אקטיבי-נינגה - כיתה ז' - ט'
    ז-טיום רביעי 20:00-21:00שלוחת הגיל הרך והמשפחה
    200
    עיצוב גוף דגש core - עיצוב גוף דגש core
    17-70יום חמישי 19:15-20:15מרכז פיס
    140
    עיצוב הגוף טניה - עיצוב וריקוד ד'-ו'
    0-0יום שלישי 17:00-18:00תיכון דקל וילנאי
    140
    פילטיס קלאסי-אלונה-ב+ד-20:00 - פילטיס ב +ד
    18-120יום שני 20:00-21:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    18-120יום רביעי 20:00-21:00מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    180
    צליל וטף - גילאי 2.5-3.5
    3-4יום שני 16:45-17:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    200
    תאטרון עירוני מוסיקלי מתנס - תאטרון מבוגרים
    21-60יום שלישי 20:00-21:30מרכז קהילתי מתנס מעלה אדומים
    250
    גודו גיל 5-6
    4-6יום רביעי 17:00-17:45בי"ס אלמוג
    190
    כיתות א'- ב'
    א-ביום רביעי 16:15-17:00בי"ס אלמוג
    190
    כיתות ג' - ד'
    ג-דיום רביעי 17:45-18:30בי"ס אלמוג
    190
    קבוצה 2 17:00
    4-5יום ראשון 17:00-17:45בי"ס שדי חמד
    220
    גודו 5-6
    5-6יום חמישי 16:45-17:30בי"ס שדי חמד
    5-6יום שני 16:45-17:30בי"ס שדי חמד
    280
    כיתות א'-ב' מתקדמים
    א-ביום חמישי 17:30-18:15בי"ס שדי חמד
    א-ביום שני 17:30-18:15בי"ס שדי חמד
    280
    כיתות א'-ב' מתחילים
    א-ביום חמישי 16:00-16:45בי"ס שדי חמד
    א-ביום שני 16:00-16:45בי"ס שדי חמד
    280
    ג'-ד' מתחילים ומתקדמים
    ג-דיום חמישי 18:15-19:15בי"ס שדי חמד
    ג-דיום שני 18:15-19:15בי"ס שדי חמד
    280
    ה'-ו' נבחרת צעירה
    ה-ויום חמישי 19:15-20:15בי"ס שדי חמד
    ה-ויום שני 19:15-20:15בי"ס שדי חמד
    280
    ז'-יב' נבחרת בוגרת
    ז-יביום חמישי 20:15-21:15בי"ס שדי חמד
    ז-יביום שני 20:15-21:15בי"ס שדי חמד
    280
    תגבור נבחרת צעירה
    0-0יום שלישי 17:00-18:15בי"ס שדי חמד
    110
    תגבור נבחרת בוגרת
    0-0יום שלישי 18:15-19:30בי"ס שדי חמד
    110
    מתנסנט | חוגים