כניסה למערכת

שכחת סיסמא?

חיפוש באתר

סמל המרכז הקהילתי

כללי

קולם של תלמידי נירים

במסגרת פרויקט משותף של מתנ"ס מעלה אדומים והרדיו החינוכי הקהילתי "קול אדומים" 106, ובי"ס נירים יצאו תלמידי כיתות ז' ח' לקורס שדרני רדיו שהתקיים פעם בשבוע בימי שלישי בשעות הבוקר.

בקורס למדו התלמידים כיצד לערוך ,להפיק ,לשדר ולהגיש תכנית רדיו. הדבר העצים את התלמידים העלה את דימוי העצמי שלהם וחיזק את בטחונם.

מהר מאוד הם התחילו לשדר וניתן היה לשמוע אותם בכל יום שלישי בין השעות 11:00–12:00.

מלבד המיומנויות הבסיסיות שהתלמידים רכשו במהלך הקורס, הייתה להם אפשרות לרכוש מיומנויות לחיים: עבודת צוות תחת לחץ ועמידה בלוחות זמנים, ביטחון להביע ולבטא את עצמם מאחורי המיקרופון.

התכנית האחרונה לשנת הלימודים, שהתקיימה ביום שלישי הייתה ארוכה מן הרגיל, התלמידים שידרו, ראיינו והגישו שירים במשך שעתיים.

השעה הראשונה של השידור הוקדשה לפרויקט הצפרות שבית הספר מוביל וגאה בו, התראיינו מדריכת התכנית כוכבה מזרחי ושני תלמידים דניאל מנטה ותומר זלטין, כמו כן רואיינו טלפונית מר יהודה אסרף יו"ר איגוד ערים ורון צרפתי שסיפרו על תמיכתם בפרויקט.

בשעה השנייה, הראיונות עסקו בתחומי עניין של התלמידים עומרי שמש ראיין את יותם הלפרין כאוהד נלהב של הפועל ירושלים בכדורסל.

ואליה עמדי חובב בישול ואפייה ראיין את חן רגב קונדיטור חובב.

על העריכה המוזיקלית של שעות השידור ניצח במקצועיות רבה יוסי לוי.

צוות המורים והתלמידים, מודים למתנ"ס מעלה אדומים ורדיו "קול אדומים" על החוויה הטובה לפרלה בובליק המדהימה מנהלת הרדיו החינוכי הקהילתי ולחן רגב המדריך על ההזדמנות שניתנה לנו ללמוד ולשדר ברדיו, על האמונה והתמיכה בתלמידים לאורך כל השנה. לעיריית מעלה אדומים סגן ראש העיר גיא יפרח ולגברת חנה קראוס מתאמת בריאות עירונית על התמיכה בפרויקט.

וכמובן למנהלת בית הספר הגברת עליזה אזרזר על ההזמנות שניתנה לתלמידים לצאת וללמוד מחוץ לכותלי בית הספר.

ברדיו יחד חווינו חוויות ייחודית שלא כל תלמיד זוכה לקבל ואנו מודים על כך.

 

צרו קשר:
  • דרך מדבר יהודה 1
  • מעלה אדומים
  • 02-5913111
  • פקס: 02-5353673
קישורים:
  • אייקון פייסבוק
  • אייקון יוטיוב
  • אייקון גוגל
מתנסנט