סמל המרכז הקהילתי

טל: 02-5913111
mali@mam.matnasim.co.il
פקס: 02-5353673

בשבוע האחרון נערך מפגש מיוחד, בין שחקני הבוגרים בכדורסל, לבין שחקני מחלקת הנוער של מכבי מעלה אדומים של קבוצות הילדים והנערים. מטרת המפגש הייתה לייצר ולרקום חיבור משמעותי, שיוביל להעצמת שחקני המחלקה, ולהעמקת הקשר בין שדולת הבוגרים למחלקת הנוער. המפגש נערך ביוזמת המאמנים והנהלת המועדון כמסורת שהחלה בשנה שעברה.

כמו בכל דבר בחיים, האירוע נחלק ל3 חלקים: בחלק הראשון, הדריכו שחקני הבוגרים את הילדים באימון משותף, הדגמות, וכלים שניתנו על ידי הבוגרים, תוך עבודה וביצוע של הילדים, לצד עצות וטיפים לשפר וללמד אותם את רזי המשחק. בחלק השני, שהוקדש ל"פאן" שיחקו הבוגרים ביחד עם הילדים, שמרו והתקיפו אחד את השני, וגם שיתפו פעולה. זאת לצד משחקונים, שעשועים ומפגן הטבעות וקליעות משלוש, שגרמו להרבה כייף מצד כל הנוכחים. החלק האחרון הוקדש, לשיחות מנטאליות, תחת הכותרת "מה נדרש מעצמך כדי להיות שחקן"? ובו, הביאו הבוגרים את עולמם הפנימי, שכלל מסרים ותבונות מצעירותם לאורך כל הדרך עד הגעתם לנקודה בה הם נמצאים כיום. הבוגרים הדגישו את ההקרבה, הנחישות וההתמדה הנדרשת מכל אחד בכדי לממש את יכולתו, לצד המון אמונה בעצמך ובדרך, הקשבה למאמנים, ולצוותי ההדרכה בכדי לממש את הפוטנציאל הגלום בכל אחד ואחד.

"אנו רוצים להודות לשחקני הבוגרים על הזמן, ולצוות האימון של הקבוצה, המסירות, ההשקעה, והאכפתיות הרבה שהפגינו, ונתנו מעצמם בצורה נהדרת לטובת הדור הבא של המועדון. הילדים, היו נרגשים, שמחים, נהנו רבות והפיקו תועלת רבה מהמפגש" סיכמו בהנהלת מחלקת הנוער. "בשם כל מאמני המועדון, תודה גדולה על יום חוויתי, מהנה ומקצועי שתרם רבות לחיבור מחלקת הנוער לבוגרים."

מתנסנט | חוגים