סמל המרכז הקהילתי

 • רדיו
 • טלפון
 • YouTube
 • instagram
 • פייסבוק
 • לקראת פתיחת חוג הנינג'ה, ראיון אישי עם גל ירדני, מנהל מרכז ספורט אקטיבי לילדים ונוער במתנ"ס

  קשה לפספס את השלטים שנתלו ברחבי העיר ומבשרים "הנינג'ה כאן". מדובר בחוג חדש לילדים ונוער מבית היוצר של גל ירדני והמתנ"ס. ירדני, שעובד במעלה אדומים כמעט 20 שנה הפך לשם דבר בתחום הספורט האתגרי לילדים. גל מספר שהרעיון ליצור חוג כזה נשען על תוכנית הטלויזיה האהובה, אך למעשה "הנינג'ה היא גם שיטת אימון שמתבססת על שליטה במשקל הגוף בה המתאמן קופץ מתנדנד מטפס ועובר מכשולים. זה אחד האימונים הכי חווייתיים וכיפיים לילדים אבל גם מאוד מאוד יעילים ומפתחים בצורה הטובה ביותר את הגוף."

  חוג הנינג'ה הינו למעשה חוג הנשען בדיוק על אותם עקרונות איתן מאמן גל כבר 20 שנים- "זה אימון פונציונלי או בשמו העממי אימון אתגרי. הילדים ימשיכו לטפס על מסלולים לעבור מכשולים ולחזק ולפתח את גופם דרך כיף וחוויה. לחוג הנינג'ה הוספנו מתקנים חדשים כמו הסטפרים, הקיר, אתגר המחטים ועוד."

  למעשה החוג מתחיל כבר מגיל שנתיים וחצי ויש קבוצות עד כיתה ט'. "מה שיפה באימונים עם משקל הגוף, הילדים הקטנים צריכים להרים משקל קטן ולכן להם האימון הרבה יותר קל מאשר לנערים ונערות מכיתות ז עד ט שלהם האימון הרבה יותר קשה ומאתגר ולכן גם יעיל ." מספר ירדני. שיטת אימון זו הינה בטוחה מאוד כיוון שאין מגע בין הילדים, ומצד שני יעילה מאוד כיוון שמפתחת את כל השרירים בגוף.

  גל מספר שבעיניו המטרה האמיתית של האימון אינה גופנית בכלל, אלא רגשית. "אני רוצה שהילדים יפתחו את הביטחון העצמי והרגשת המסוגלות שלהם. אני מאמין שזה הדבר החשוב ביותר לתת לילדים ולנוער שלנו כי ברגע שיש להם ביטחון עצמי ואמונה בעצמם אז הם יכולים להצליח בכל. באימוני הנינג'ה הילדים מתמודדים עם המון מכשולים וקשיים, הם לא רק בונים את גופם אלא גם את ביטחונם העצמי ולכן זה ממש חשוב לכל ילד." צוות החוג גדול עם גל המאמן הראשי ועוד 3 מדריכים שעוזרים, תומכים ומעודדים. "חשוב לנו לאתגר את הילדים מצד אחד, ומצד שני לתת להם חוויית הצלחה ולכן התרגולים ברמות וסגנונות שונים."

   

  מתנסנט | חוגים