סמל המרכז הקהילתי

 • רדיו
 • טלפון
 • YouTube
 • instagram
 • פייסבוק
 • לאחר חמישה הפסדים רצופים, קבוצת הבוגרים בכדורסל חזרה לנצח כשבקהל מעודדים ראש העיר בני כשריאל ו300 צופים נלהבים

  משחק הליגה השבוע הפגיש מצד אחד את מעלה אדומים, שספרה חמישה הפסדי ליגה רצופים שהגיעו אחרי חמישה ניצחונות, ומצד שני בת ים המשתפרת של ליאור רובינשטיין, שהגיעה אחרי תקופה טובה ושתי ניצחונות חשובים בחודש האחרון. המשחק נפתח בצורה שקולה, כשמצד אחד נרי הריסון עם שתי שלשות מעלה את בת ים ליתרון קל בפתיחה ומצד שני רז אלבז שחזר מפציעה החזיר בשתי שלשות משלו ואחרי רבע ראשון 20-18 למעלה אדומים. לרבע השני עלו המקומיים אגרסיביים מאוד ועם הגנה חזקה, ודקות טובות בהתקפה של דזי ברמור ועידו חליפה, הביאה לבריחה של יתרון דו ספרתי לראשונה במשחק. רון גוטמן ניסה להשאיר את בת ים במשחק, אך במחצית 42-33 למקומיים. לרבע השלישי עלתה בת ים בסערה כשהיא לוחצת על כל המגרש ומנסה לשבש את משחק הריצה של מעלה אדומים. ריצת 12-4 של בת ים והמשחק נפתח מחדש. נדב נאור עם כמה סלים גדולים העלה את מעלה אדומים ליתרון 5 אך מנגד הראל דדון שנמצא בכושר נהדר עם כמה סלים משלו, צמצם שוב את התוצאה לנקודה אחת בלבד ובסיום הרבע 60-59 בלבד למעלה אדומים. בתחילת הרבע הורגשו העצבים מצד שתי הקבוצות שהרבו לטעות ולאבד כדורים. הראשון שיצא מההלם היה נדב נאור שעם 6 נק' רצופות העלה את המקומיים ליתרון 7 כארבע דקות לסיום המשחק. נסיונות החזרה של בת ים לא הצליחו כאשר שחקני מעלה סוגרים רבע הגנתי נהדר של ששמר על היתרון עד הסיום 74-68.

  עם סיום הסיבוב הראשון, מעלה אדומים מתמקמת במקום החמישי, מרחק ניצחון אחד מהפלייאוף.
  קלעים במשחק נגד בת ים: נדב נאור הצטיין עם - 19 נק, 8 ריבאונדים, 6 אסיסטים ו- 3 חטיפות, דזי ברמור - 17 נק', עידו חליפה 12 נק', רז אלבז 10 נק', אלחי מנצבך - 7 נק', יובל מיכאלי 5 נק' ויובל גורפיין 4 נק'. שיחקו ולא קלעו נדב בלש ודניאל בלנקי.


  משחק הבית הבא יתקיים ביום ראשון 20.1.19 בשעה 19:00 במרכז הפיס מול מכבים רעות, בה משחקים לא פחות מארבעה שחקנים שלבשו את הגופיה של מעלה אדומים בעברם.

  מתנסנט | חוגים