סמל המרכז הקהילתי

 • רדיו
 • טלפון
 • YouTube
 • instagram
 • פייסבוק
 • בפתחה של השנה האזרחית החדשה אנחנו מתבשרים על פתיחתם של שני מיזמים קהילתיים חדשים בעיר. האחד גלגולו החורפי של מיזם רב שנים בעיר והשני חדש-חדש מהניילון.

  "יצאנו לשכונות, תיכף נשוב..." עונת החורף

  בשנים האחרונות מפעיל המתנ"ס בחודשי הקיץ סדרת אירועים למשפחות בשכונות העיר. האירועים כוללים הפעלות לילדים ולאחריהן תיאטרון סיפור ונערכים בגני השעשועים. השנה הודיעו במתנ"ס על שיתוף פעולה עם מעונות המתנ"ס ומעונות ויצו ואמונה לפתיחת עונת חורף של אירועי "יצאנו לשכונות.."

  התפיסה העומדת מאחורי יוזמת "יצאנו לשכונות" היא תפיסה קהילתית הרואה חשיבות בהנגשת המתנ"ס גם לתושבים שמתקשים מבחינת ניידות ולכן לא מגיעים לאירועים שנערכים במתנ"ס או באשכול הפיס. כמו כן המתנ"ס רואה חשיבות ביצירת אירועים בשכונות כפלטפורמה ליצירת קשר בין שכנים וככלי לחיזוק הקהילה.

  מקו-רוק

  לאחר שנים בהן רץ פרויקט מקו-רוק ברחבי הארץ בהצלחה רבה, סוף-סוף הוא מגיע גם אלינו, למעלה אדומים. במסגרת הפרויקט מתקיימים 10 מפגשים בני שלוש שעות, בהם מוקדשת השעה הראשונה ללימוד מהמקורות בהובלת מנחה מקצועי, ושעתיים נוספות ליצירה מוזיקלית בליווים המקצועי של הזמר, המפיק והגיטריסט דודי לוי ולצידו אריאל קופטאיב מנהל ה"ווליום".

  דודי לוי, למי שפחות מכיר, התחיל את דרכו בתעשיית המוזיקה עוד בשנת 1986 כגיטריסט של להקת "נוער שוליים" ולהקת "אור כשדים". מאז ועד היום ניגן עם אהוד בנאי, הפיק אלבומים ללהקת "מופע הארנבות של ד"ר כספר", שרון חזיז, גלי עטרי וכמובן את האלבומים שלו עצמו הכוללים את השירים "כל הזמן שבעולם", "דוד", "מושיקו", "בית", "איך שאני אוהב אותך" ועוד. משנת 2006 נמנה לוי בסגל ההוראה של ביה"ס הגבוה למוזיקה, יצירה והפקה "Muzik" וכמובן בצוות מנחי מקו-רוק.

  הפרויקט הנהדר הזה אשר מופעל על ידי המתנ"ס מיועד לתושבי מעלה אדומים, נגנים וזמרים, מעל גיל 21 . בסיומם של המפגשים יתבצעו הקלטות מקצועיות של היצירות ויתקיים מופע סיום מושקע. מומלץ ביותר.

  ומה עוד מצפה לנו?....

  סדר ט"ו בשבט

  חודש שבט כבר בפתח, וגם השנה אנו נשמר את המסורת ונקיים סדר ט"ו בשבט מוסיקלי וחגיגי. יוחאי בן אב"י והרכבו המוסיקלי, יגיעו למוזיאון קסטל בערב ט"ו בשבט, לחבר אותנו לארץ ישראל דרך שירים אהובים וסיפורים מרתקים, יחד עם יין טוב וכיבוד באווירת החג.

  יום א', ערב ט"ו בשבט 20/1 בשעה 20:30 במוזיאון קסטל.עלות כרטיס 30 ש"ח במזכירות המתנ"ס.

  נופש נשי ליום האישה

  לרגל יום האישה הבינלאומי שיחול בתחילת מרץ, חבר המתנ"ס לאחילה נביעות וארגן יומיים של פינוק לנשים בלבד במלון דניאל ים המלח. הפינוק כולל אירוח של חמישה כוכבים, ארוחת בוקר מפנקת, טיפול עיסוי של 30 דקות כולל שימוש במתקני הספא של המלון, מגוון דוכנים להנאת המתארחות והופעה של אמנית הסטנדאפ אביגייל קליין במופע העצמה וחגיגה לנשיות הישראלית עם שפע של צחוק וריקודים בשילוב סטנדאפ, ריקודי בטן והפעלת קהל.

  ומה היה לנו?

  תוצרת מעלה אדומים – מופע המקהלה האנדלוסית והראל מויאל

  בחרנו לציין את ערב השנה האזרחית החדשה במעלה אדומים בסימן גאווה מוסיקלית מקומית.

  בערב מאוד מרגש עלו על בימת היכל התרבות המפואר שלנו: אמן, זמר, יוצר ואחד המוסיקאים המובילים בארץ - הראל מויאל, ולצידו ההרכב האנדלוסי שעושה את צעדיו הראשונים על הבמות ובעולם המוסיקה. המשותף להם הוא שהם מתוצרת מעלה אדומים.

  ההרכב האנדלוסי זו לא המצאה של המתנ"ס. זו יוזמה חברתית שצמחה בשטח. דוד צרפתי הגיע למנהלת אגף התרבות דאז יוכי שוברט ומשם הרעיון פרץ קדימה.

  הראל גדל אצלנו בבתי הכנסת, במועדוני המוסיקה ובמהלך הערב הוא לא הפסיק להודות והוא מלא בהכרת הטוב לכל אותם אנשים טובים שליוו אותו ולתושבי מעלה אדומים שתמכו בו לאורך כל הדרך. אנחנו מודים להראל מויאל על מופע מדהים ומרגש ועל הזכות לשתף איתו פעולה על במה אחת, כבוד גדול.

  מתנסנט | חוגים