סמל המרכז הקהילתי

 • רדיו
 • טלפון
 • YouTube
 • instagram
 • פייסבוק
 • קבוצת הבוגרים בכדורסל פתחה את הסיבוב השני עם ניצחון מול מכבים רעות לעיני 150 צופים. 

  לאחר הניצחון במשחק האחרון של הסיבוב, היה חשוב לצוות המאמנים יאיר גבירץ ורותם שמואלי להתחיל באותו אופן את הסיבוב השני.  השחקנים עלו להצגת השחקנים בליווי שחקני בתי הספר נופי הסלע ויפה נוף. בסיום ההצגה החליטו בהנהלת המועדון להפתיע את שלושת האקסים, עדי ברגמן, אלון ניניו ויוחאי צוקרמן בתשורה על תרומתם למועדון. 

  פתיחת המשחק הייתה שייכת למקומיים בהובלתם של יובל מיכאלי ורז אלבז שהביאו לבריחה קלה 4-12, אך מנגד דקות טובות של עדי ברגמן ותומר כהן החזירו את מכבים למשחק ובסיום הרבע 22:23 למקומיים.

  נדנדת הסלים נמשכה אל תוך הרבע השני כשמצד אחד ולדי ירמישין בהופעת הבכורה שלו במעלה אדומים עם פאול סל מעלה את המקומיים ליתרון 26:32, ומנגד תומר כהן שהיה נראה בלתי ניתן לעצירה בדקות אלו טחן את מעלה אדומים פעם אחר פעם מתחת הסלים הביאו למהפך ויתרון של מכבים. דקות מצוינות של יובל מיכאלי המשתפר בשילוב סל על הבאזר שלחו את הקבוצות למחצית ביתרון נקודה בלבד למקומיים 44:45.

  לרבע השלישי עלתה מעלה אדומים הרבה יותר חדה ואגרסיבית בהגנה. מכבים לא מצאו פתרון לאזורית של מעלה אדומים ובצד השני של המגרש היו אלה רז אלבז ויובל גורפיין שהתחילו לקלוע מכל מקום. אלון ניניו עוד צמצם ל- 8 בלבד אך דזי ברמור שהיה חלש מאוד במחצית ראשונה התפוצץ במחצית השנייה והוביל לבריחה ויתרון 12 לקראת הרבע האחרון. טלי כליפה מקבוצת הילדות עלתה בין הרבעים למגרש ובקליעת שלוש יפהפיה זכתה בתחרות הקלעים. את הפרס מתנת הספונסרים חילק לה גיא יפרח סגן וממ ראש העיר. 

  בחזרה למשחק, ברבע האחרון הייתה רק קבוצה אחת על המגרש והמקומיים שטפו את הפרקט כשרז אלבז ביחד עם דזי ברמור ויובל מיכאלי מריצים ודני בלנקי עם כמה פעולות הגנתיות גדולות הביאו לבריחה. בסיום 78:94 למעלה אדומים שנמצאת קרוב מאוד לפלייאוף.

  על הניצחון העיבה פציעתו של אלון זוננפלד שרק הצטרף לקבוצה לאחרונה והושבת בשלושת השבועות הקרובים. 

  השבוע תצא הקבוצה למשחק חוץ הכי קשה שיש בקיבוץ יטבתה מול הפועל חבל אילות שממעטת לטעות ולהפסיד במגרשה הביתי. 

  מתנסנט | חוגים