סמל המרכז הקהילתי

 • רדיו
 • טלפון
 • YouTube
 • instagram
 • פייסבוק
 • נבחרת הג'ודו הצעירה של מעלה אדומים הגיעה למרכז "שלווה" בירושלים לאימונים משותפים של העצמה, חינוך והרבה יותר. גדי בן לולו שמאמן גם את קבוצות שלווה וגם את הנבחרות המקומיות סיכם אנחנו אימפריה של חינוך, ערכים וספורט.


  ביום רביעי האחרון הגיעו כ-20 ספורטאים מנבחרת הג'ודו של העיר יחד עם הוריהם, סמנכ"ל המתנ"ס ליאור מזור ומאמן הג'ודו גדי בן לולו לאימון מיוחד. כבר בהכנה ליום האימונים המיוחד, ביום שלישי, החלו הילדים להתרגש כאשר אף אחד לא יכול היה לצפות את ההצלחה הרבה. הילדים וההורים זכו עם כניסתם למתחם בסיור מיוחד, בו הילדים נחשפו למקצת האתגרים של ילדי שלווה ובני משפחותיהם. בסיום הסיור נכנסו הילדים לחדר ההרצאות במרכז בו ראו סרטון תדמית קצר לצד זמן של שאלות ותשובות. השאלות החלו ולא הסתיימו, הילדים המדהימים לא הפסיקו לשאול, לרצון להבין וללמוד וההורים והמארחים נאלצו לעצור ברגע טהור של סקרנות, תום ואכפתיות.


  מיד לאחר מכן, עברו הילדים למדי א', מדי הג'ודו, וזכו להכיר את ג'ודאי שלווה מקבוצת "אופק", ילדים עם אתגרים יומיומיים עד לאופק. פתיחת האימון לוותה בחששות רבים שמהר מאוד התפוגגו. הילדים החלו להתאמן בג'ודו יחד, הפלות, ריתוקים, קרבות ועוד. באותם רגעים המצלמות ציקצקו, הילדים התאמנו ברצינות ועם הרבה חום ונתנו לילדי שלווה תחושה אמיתית שהם רק "שלהם". האימון נגמר ומיד לאחריו החל אחד אחר עם "נבחרת שלווה", ילדים בעלי תסמונת דאון. כמו עם הקבוצה הראשונה, הילדים בראשותו של גדי, התנהגו למופת ובבגרות מעוררת התפעלות.


  בסיום האימונים קיבלו ספורטאי "הנבחרת הצעירה" של הג'ודו, את צמיד "שלווה" אותו העניקו להם ילדי שלווה. ילדי שלווה גם הם לא יצאו בידיים ריקות וקיבלו תשורה קטנה ממתנ"ס מעלה אדומים.
  המפגש הסתיים בברכות חמות הן של ההורים הנרגשים והן של יואב מנהל הספורט בשלווה לגדי ולילדים הנפלאים שהעניקו אחר צהרים מיוחד מאין כמותו לנבחרת הג'ודו של שלווה.


  ליאור מזור, סמנכ"ל המתנ"ס הודה לילדים ולהורים על האכפתיות הרבה "היום הזה הוא ההוכחה החותכת לגדלות הנוער שלנו ושל הספורט בפרט. זה יום שכולו שילוב חברתי וחיבור דרך תשוקה משותפת לג'ודו והוא ילווה את הנבחרת הצעירה של מעלה אדומים לעולמים. תודה ענקית לגדי האחד והיחיד על חיבור קטן שעשה דבר גדול."

  מתנסנט | חוגים