סמל המרכז הקהילתי

 • רדיו
 • טלפון
 • YouTube
 • instagram
 • פייסבוק
 • דווקא בתקופה פחות טובה שלה, קבוצת הבוגרים בכדורסל של העיר הציגה את אחד ממשחקי השיא שלה בשנים האחרונות וניצחה את מכבי פתח תקווה ב-21 נקודות הפרש.

  מעלה אדומים אירחה הערב את פ"ת מצמרת הליגה כשהיא סופרת כבר ארבעה הפסדים רצופים ותשעה הפסדים באחד עשר המשחקים האחרונים. למשחק היה גם ערך נוסף כשרז אלבז ונדב נאור פגשו את קבוצתם לשעבר פעם נוספת. (בסיבוב הקודם פ"ת הביסה את מעלה אדומים). המשחק נפתח בסערה כששתי דקות לתוך המשחק עידו חליפה המקומי שבר את האף, פונה לקבלת טיפול ולא חזר למשחק.

  האירוע המצער לא מנע ממעלה אדומים לפתוח את המשחק בצורה נהדרת עם רבע גדול של יובל גורפיין ונדב נאור וביחד עם הגנה נהדרת הובילה סוף רבע ראשון 22-12. ברבע השני המשיכה מעלה אדומים ללחוץ על הדוושה וברגעים אלו היו ולדי ירמישין ואלחי מנצבך המוציאים לפועל. מהעבר השני דור וכנר ובן אלפישר עוד הורידו לחד ספרתי אך סיומת חזקה ברבע השני של רז אלבז עם כמה פעולות גדולות ומעלה אדומים ביתרון 15 במחצית 45-30. לרבע השלישי פ"ת עלתה הרבה יותר אגרסיבית ושלוש שלשות של רועי קנטור צמצמו את הפער ל- 7 בלבד ארבע דקות לסוף הרבע השלישי אך שוב היה זה נדב נאור במשחק ענק עם סלים חשובים שהעלו את הפער שוב לדו ספרתי והתוצאה 65-54 בסוף רבע שלישי. ברבע האחרון מעלה אדומים הבהירה שקאמבק לא הולך להיות פה, רז אלבז ואלחי מנצבך הגדילו את הפער ובסיום אפילו מחקו את ההפרש מההפסד בפתח תקוה ובסיום 89-68.  קלעו למעלה אדומים: נדב נאור 22 נק, רז אלבז 16 נק,  יובל גורפיין 15 נק, אלחי מנצבך 14 נק, ולדי ירמישין 11 נק, דני בלנקי 6 נק ויובל מיכאלי 3 נק, שותפו ולא קלעו נדב בלש ונדב טורג'מן.

  מצטיין המשחק היה יובל גורפיין שלצד מהלכים גדולים בהתקפה, שמר, לקח ריבאונד ושלט מתחת לסלים. בסיום הוא העניק את הפרס הראשון אופניים, לאריאל חבר מבי"ס אלמוג.

  בשבוע הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל לוד שגם היא כמו מעלה אדומים נלחמת על הכניסה לפליאוף. בהצלחה!

  מתנסנט | חוגים