חנן בן ארי בא לאוהל 

מידי לילות שלישי וחמישי מתקיים בפארק הנוער 'זולה' לבני הנוער בעיר, את האוהל מקימים ומפעילים צוות "ציפורי לילה" השייכים לתכנית "עיר ללא אלימות" בהובלתה של נופר אברהם מהיחידה לקידום נוער שבמתנ"ס מעלה אדומים. 

עשרות נערים מרחבי העיר מגיעים לאוהל וזוכים ליחס חם ולאווירה טובה בזכות הצוותים שנמצאים במקום ומקבלים את בני הנוער בשמחה ובאהבה. 

האוהל מאובזר במחצלות ופופים מציע פעילות אלטרנטיבית לנוער הכוללת: שיחות אישיות, ניגונים ושירים לאור הירח, משחקי קופסא, הכנת פיתות על טאבון מרק פויקה. ובנוסף לכל זה הנוער המבקר במקום יכול ליהנות גם משתייה חמה וכיבוד. 

אחד מהפרויקט המיוחדים שיש בו בתקופת הקיץ הוא 'פרויקט אנשים'- שבו מגיעים אנשים שונים שיש להם מסר חינוכי-ערכי להעביר לבני הנוער לספר את סיפור חייהם ולדבר עם הנערים. 

ביום חמישי האחרון, במימון ובשיתוף פעולה עם הספרייה הציבורית בראשותה של אתי ציון הגיע אלינו הזמר חנן בן ארי למפגש מרתק ומעניין. למפגש הגיעו עשרות בני נוער ממגזרים שונים שזכו לקחת חלק משיח פתוח עם חנן. הנערים שאלו שאלות, קיבלו תשובות ובין לבין זכו לשמוע כמה משיריו שכתב והלחין. 

הנער דן רענן שנכח באותו ערב סיכם את המפגש כך: " ביום חמישי האחרון הייתי במפגש עם הזמר חנן בן ארי באוהל של ציפורי לילה, חנן שיתף אותנו בסיפורו האישי והסביר על ההשראה שלו לכל השירים. מבחינתי זה היה עמוק ומאוד נהנתי. 

כמו כן, כיף שמתקיימת פעילות לנוער גם בלילות, אני חושב שזה חשוב ולכן רוצה בהזדמנות זאת להודות למי שפועל מאחורי הקלעים" .

נופר רכזת התוכנית מציינת לשבעון אדומים שבהמשך הקיץ עתידים להגיע לאוהל אנשים נוספים ואף ייערך מיצג חיילים, 

כדי לקבל עדכונים שוטפים פתחו צוות הציפורים דף אינסטגרם (בנוסף לדף הפייסבוק) שבו הם מעדכנים ומעלים תמונות. מוזמנים לעקוב.