יובלים

''יובלים'' מהווה מקום מפגש חברתי לאזרחים ותיקים המציע מגוון פעילויות פנאי בתחומים כמו: טיולים ונופשים, ספורט, מסיבות וחגי ישראל, תרבות וחוגים. לדוגמא: יוגה, התעמלות, חבורת זמר ומקהלה, ריקודי עם וקרמיקה, לימודי מחשב למתחילים ומתקדמים ובשפות שונות ועוד. המתנדבים יארחו חברה לאזרחים הוותיקים ויסייעו להם בשימוש בטכנולוגיות.

התנדבות אפשרית בשעות הבוקר בלבד

אורית 02-5355671

הוד עמל

בית החולים "עמל מעלה אדומים" הינו בית חולים גריאטרי-שיקומי הפועל בשיתוף עם בית החולים "הדסה הר הצופים" ומציע קשת של פתרונות תחת קורת גג אחת, על מנת להקנות למטופלים רצף טיפולי. בבית החולים מגוון מחלקות ויחידות טיפול. בבית החולים מתקיימת פעילות של מתנדבים המגיעים גם לפגישות פרטניות להפגת הבדידות של מטופלים ללא תמיכה משפחתית וגם למפגשים קבוצתיים בהם מועברת פעילות באחת המחלקות. ימי ושעות ההתנדבות יתואמו בהמשך.

אושרה 058-5385805

 

יד לזהב- ליווי קשישים

במעלה אדומים נמצאים קשישים בודדים שהיו שמחים לשיחה, משחק או אפילו סתם חברה, בואו לפגוש היסטוריה בהווה ולהמשיך את שרשרת הדורות. אנו מחפשים אתכם, תלמידי תיכון שמעוניינים להכיר וליצור קשרים משמעותיים עם קשישים. אחת לשבוע תעזרו להפיג את בדידותם של קשישים מרותקי בית והכניסו אליהם חלקים מהעולם שבחוץ. אנחנו מחפשים לצרף לפרויקט שלנו מתנדבים בעלי לב רחב, אהבה גדולה והמון רגישות לדור הותיק במעלה אדומים. הכשרה מעמיקה וליווי שוטף יוענקו למשתתפים.  ההתנדבות בזוגות בלבד.

שימי- 053-3308292