בכל לילות שלישי וחמישי בתקופת החופש הגדול התקיים בפארק הנוער 'אוהל- זולה' לבני הנוער בעיר, את האוהל בונים ומפעילים צוות "ציפורי לילה" השייכים לתכנית "עיר ללא אלימות" בהובלתה של נופר אברהם מהיחידה לקידום נוער שבמתנ"ס מעלה אדומים.

מעלה אדומים, עיר שמעודדת את הנוער לגיוס משמעותי וכן ניתן לראות את האחוז הגבוה של המתגייסים בעיר. בהתאם לרוח העירונית היה חשוב לציפורי לילה לקחת חלק ולהשפיע על מוטיבציית הגיוס של הנערים. 

למייצג הגיעו חיילים מקרבי, מורות חיילות שעזרו בתהליכי הצו ראשון, תפקידים עורפיים ומודיעין.

גיא יפרח ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק הנוער והצעירים מספר: "כמעט 100% מהבוגרים שלנו מתגייסים לצה״ל. כמעט כולם לשירות משמעותי. רבים מהם לוחמים שנמצאים עכשיו בפעילות מבצעית, בקו או באימון. אחוז היוצאים לקצונה רק הולך ועולה! ואנחנו, כנציגי מעלה אדומים, התרגלנו להגיע בשנים האחרונות לקבל תעודת הצטיינות מראש אכ״א. היא שלכם!. אני מעריך מאוד את ההירתמות של ציפורי לילה להעלאת המודעות לגיוס משמעותי בקרב בני הנוער בעיר". נעה אחיטוב מורה חיילת בעיר, מתנדבת בציפורי לילה ומיוזמי הרעיון מספרת: "המייצג נועד לאפשר לבני הנוער חשיפה נוספת לתפקידים בצה"ל שהם אינם נחשפים אליהם ביום יום ולאפשר עוד פלטפורמה לשאילת שאלות לקראת הגיוס ולהעלאת דאגות והתלבטויות.

מבחינתי השילוב עם ציפורי לילה היה מקום לאפשר לבני הנוער בזמן הקיץ לקבל מענה נוסף וליצוק תוכן והכנה לשירות משמעותי במסגרת בלתי פורמאלית בה הנוער מרגיש בנוח להגיע ולשבת אתנו. החיילים הגיע להתנדבות מלאה. אני מודה מקרב ליבי לחיילים שהגיעו ולצוות ציפורי לילה והיחידה לקידום נוער מעלה אדומים שאפשרו למיזם זה לצאת לפועל ותמכו בו מתחילתו".

נופר רכזת התוכנית מבקשת להודות לכל החיילים המדהימים שחשוב לציין שרובם תושבי העיר, שהגיעו, קיימו שיחות, ענו לשאלות ובעיקר היו שם בשביל בני הנוער לכל מה שצריך.

בנוסף, במהלך הקיץ מגיעים עשרות נערים מרחבי העיר לאוהל וזוכים ליחס חם ולאווירה טובה בזכות הצוותים שנמצאים במקום ומקבלים את בני הנוער בשמחה ובאהבה. האוהל בשיתוף עמותת "בית מורשת" מאובזר במחצלות ופופים מציע פעילות אלטרנטיבית לנוער הכוללת: שיחות אישיות, גיטרות, משחקי קופסא, הכנת פיתות על טאבון. ובנוסף לכל זה הנוער המבקר במקום יכול ליהנות גם משתייה חמה קרה וכיבוד.