שחייה

החלה ההרשמה לאקדמיה לשחייה של "אגף הספורט - מעלה אדומים" לשנת תשפ"ד.

בענף השחייה עובדים על פיתוח יכולות גופניות של כלל השרירים, סיבולת לב ריאה, שיפור קואורדינציה, יכולת הקוגניטיבית, כמו כן ביטחון עצמי, עבודה בקבוצה ומשמעת.

להלן סוגי השיעורים באקדמיה:

  1. שעשועי מים – לילדים בגיל 4-5.
  2. לימודי שחייה בקבוצות מגיל 6-12. שיבוץ לפי גילאים ברמות: מתחילים, מתקדמים ומצטיינים (חובה לצרף צילום ת.ז. של ההורה, כולל ספח). לצירוף ספח לחצו כאן
  3. שימו לב השנה ניתן להירשם לאימון שחייה פעם בשבוע בימי שלישי. גם במסגרת זו תהיה חלוקה שעתית לפי גילים וסיווג לקבוצה על פי רמת השחיין.
  4. האקדמיה לשחייה מקיימת שיעורי שחייה שעות הפרדה מגדרית. ניתן להירשם לשיעורים בהפרדה גם לקבוצות וגם לאימונים פרטניים.
  5. ניתן להירשם לשיעורים פרטניים, החל מגיל 99-4.
  6. נבחרות שחייה – שחיינים מצטיינים מתוך האקדמיה לשחייה יועברו לנבחרת וייצגו את מעלה אדומים באליפויות אזוריות וארציות (הרישום מתבצע לאחר אישורו של ארתור לנדה 053-5266972).
  7. תשלום בגין תחרויות יועבר בנפרד מהורי השחיינים ישירות לאיגוד השחייה/ למועדון השחייה המארח.

כעת, כל מה שעליכם לעשות הוא:

  1. לבחור יום ושעה בהתאם לגיל השחיין (לא ניתן לבחור משבצת אימון אם בנכם/בתכם לא בגיל המתאים, יש להעלות את ספח תעודת הזהות בו מיפיע הבן/הבת). למשל תלמידי כיתות א'-ב' יוכלו לבחור מתוך שתי אפשרויות או בימי א'+ה בשעה 16:00, או בימים ב'+ד' בשעה 17:00.
  2. לאחר בחירת מועדי האימון ע"י ההורה, השחיינים יתבקשו להגיע למבחן רמות בשבוע האימונים הראשון. לאחר קביעת הרמה השחיין יסווג לקבוצה ולמאמן הרלוונטיים, בהתאם לרמתו. הסיווג לקבוצה יתבצע בתוך יום האימון והשעה שנבחרו בהרשמה הראשונית. 
  3. צוות האקדמיה לשחייה לא ישנה את שעות האימון והימים שנבחרו ע"י ההורים במסגרת הרישום, אלא במקרים חריגים.

 

 

* ניתן לקבל שיעורים פרטניים בתיאום מראש. השיבוץ לשיעורי שחייה בזוגות, שלשות, רביעיות יתבצע על-ידי ההורים בלבד. הרשמה בתיאום מול
רכז השחייה ארתור לנדה 053-5266972

* שלוש פעמים בשנה יערך מבחן מיון, במסגרתם ייתכן ששחיינים יועברו לקבוצות רמה אחרות, מצטיינים יעברו לנבחרת השחייה הייצוגית.

* רישום לשיעורי שחייה בתחילת השנה ישירות במזכירות בהתאם להגבלת הכמות בקבוצות, בהמשך השנה, מותנה באישור מדריך השחייה.

* לנבחרות ניתן להירשם רק לאחר בדיקת מיון בבריכה.

* ילדים אשר אינם מכניסים את הראש למים/פחד/חרדה אינם יכולים להשתתף בקבוצות, ומתבקשים להתחיל את התהליך באימונים פרטניים.

הצעד הראשון בדרך למשחקים האולימפיים מתחיל בגיל צעיר, ואצלנו יש את התנאים המתאימים לכך. הדרך להצלחה ארוכה, מהנה, מעניינת, מעשירה ועם הרבה הצלחות קטנות.

*ערכת שחיה חובה - כוללת סנפיר, תיק רשת, משקפת, קרש שחיה, כובע שחיה ממותג מחיר 180 ש"ח